logo-nartoun-olin-transp-web.png

Česká kniha pro děti Nártoun Olin vypráví by ráda k dětem do školky

Buďte s námi u toho! Jsme dva kamarádi a pomohli jsme Nártounu Olinovi, redaktoru zvířecí říše, napsat a ilustrovat knihu pro vaše děti.
Cena knihy pro školky je 349 Kč a poštovné je ZDARMA.

Anotace knihy

Redaktor Pralesních novin Nártoun Olin zavede vaše čtenáře svým roztomile upřímným vyprávěním s tajemnou zápletkou do zvířecí říše, kde se setkáte se spoustou rošťáků, kteří nemají nouzi o dobrodružné zážitky, ale ani o všelijaké průšvihy. Lev Tonda a bobr Pepa, navzdory mnoha nástrahám, nakonec zachrání nejen své přátelství, ale vlastně celou zvířecí říši. A ještě si při tom užijí plný pytel legrace.

Vaši čtenáři budou pátrat a dostávat otázky, takže se sami mohou stát Olinovými spolupracovníky. A vy dospěláci, co si myslíte, že už dávno nejste dětmi, se sami rychle vrátíte do těch kouzelných let, kdy nic není nemožné...

Dobrodružství s báječnou atmosférou, kde nejde jen o lumpárny nebo pátrání takřka detektivní, ale i o to, jak je důležité si vážit přátelství. Olin přináší všem zvídavým čtenářům a posluchačům poutavý příběh, který nestačí jen číst, to se zkrátka musí prožít!

nartoun-olin-vypravi-obalka-kniha.png

Kniha plná zvířátek

Bobr Pepa

 

Chytrý a vnímavý zvířecí kluk, který jako každé mládě občas něco vyvede. Oslík si z něj dělá srandu, že má zuby jak zástrčky do lokomotivy.

Nártoun Olin

 

Nártoun Olin je maličké a nenápadné zvířátko, proto umí dobře pozorovat okolí. Je to nejlepší redaktor, jakého kdy Zvířecí říše měla.

Lvíček Tonda

 

Občas je to takový Janek, učení na krále zvířat mu zatím moc nejde, ale má dobré srdce a nenechá si jen tak něco namluvit.

hp-ico-bobr-pepa.png
hp-ico-nartoun-olin.png
hp-ico-lev-tonda.png

Poptávkový formulář

V případě zájmu o pohádkovou knihu Nártoun Olin vypráví pro vaši školu, nebo školku, nám prosím vyplňte poptávku, nebo volejte +420 602 321 010. Obratem vás budeme kontaktovat.​

Poptávkový formulář

Děkujeme za odeslání vaší poptávky. Budeme vás obratem kontaktovat na váš email, nebo telefon.

Cena knihy pro školky je 349 Kč a poštovné je ZDARMA.
 

UKÁZKA Z KNIHY

Rádi bychom vám alespoň takto ve videu umožnili náhled do naší dětské knihy a pomohli vám tak v rozhodování, zda knihu do vaší školky objednat. Věříme, že vás kniha osloví. Děti tak moc baví ;)

NÁRTOUNŮV BLOG

Když zrovna redaktor zvířecí říše Nártoun Olin nepíše a nekreslí knihu pro vaše děti a zvířátka mu to dovolí, píše pro vás vše důležité sem na blog. Novinky, zprávičky, omalovánky a vše co se kde šustne tu pravidelně najdete.

SLEDUJTE NÁS

  • Instagram sociální Icon
  • Facebook
  • YouTube
  • Twitter