• Nártoun Olin

Nártoun Olin řádí v Brně - Žabovřeskách

Ano, čtete dobře. Ještě před nedávnem téměř ovládl metro v hlavním městě Praha a teď se zaměřil na malou, útulnou, kamennou prodejnu Letokruh v Brně.


Nártoun Olin ve výloze obchodu Letokruh v Brně - Žabovřeskách
Nártoun Olin ve výloze obchodu Letokruh v Brně - Žabovřeskách


Přijďte Nártouna Olina pozdravit


Před několika málo dny si Nártoun Olin se svoji knihou pro děti Nártoun Olin vypráví podmanil překrásný kamenný obchůdek Letokruh v Brně – Žabovřeskách. Již nyní na Vás kouká z výlohy tohoto obchůdku a budeme moc rádi, když ho přijdete navštívit.

Velké dík patří milující a pečující Báře, jež je nadšenou zakladatelkou Letokruhu a bez ní by Nártoun Olin nebyl v Žabovřeskách vidět.Kdo o Nártouna Olina pečuje?


Stejně jako Nártoun Olin pečuje o své čtenáře s láskou a nadšením, pečuje Bára o své klienty, zákazníky, přátelé a rodinu. Bára se stará o vše viditelné a neviditelné, aby Letokruh mohl fungovat tak, jak funguje. Díky tomu v něm najdete velký výběr zboží především pro lidi se zájmem o alternativní cestu ke zdraví, přírodě, zdravého životního stylu, přirozenou krásu a duševní pohodu. Na Báru se můžete vždy obrátit a pro Vaši spokojenost by, jak ráda říká, obrátila celý Letokruh vzhůru nohama.


Pokud Vás Bářin obchůdek Letokruh zaujal, stejně jako nás, třeba nakonec neodejdete pouze s knihou pro děti, ale také nějakou drobností, jež Bára nabízí.


Letokruh a Nártouna Olina najdete v Brně – Žabovřeskách na ulici Horova 71, kde se na Vás všichni těší.


Ještě jednou moc děkujeme Báře a celému kolektivu za péči a umožnění prodeje a výstavy knihy Nártoun Olin vypráví také jinde než v knihkupectví.


No a my jsme teď sami moc zvědaví, které další město si Nártoun Olin podmaní.Mějte se krásně. Děkujeme, milujeme.

Váš Nártoun Olin a jeho pomocná ruka redaktorka SuriKatka ;)#nartounolin #brno