• Nártoun Olin

Nártoun Olin doporučuje časopis ŠIKULKA

Nártoun Olin doporučuje všem rodičům a jejich dětem časopis Šikulka. Je tvořivý a hravý stějně tak jako redaktor zvířecí říše Nártoun Olin a jeho zvířátka.


Jaké je vaše nejoblíbenější zvířátko

Podporujeme kreativitu dětí


S oblibou se dnes říká „odlákejme děti od tabletu“, ale co pro to my dospělí, vlastně děláme? Pojďme se jim více věnovat, číst jim, tvořit a společně se smát. A udělejme to teď hned. Možností je spousta, stačí se jen dívat.Časopis Šikulka je kreativní


Dětský časopis ŠIKULKA se zaměřuje na zvídavé děti od tří do sedmi let. Je o dvou lidských kamarádech, o Matýskovi a Týnce. Děti s nimi mohou prožívat veselé a poučné příběhy, bavit se hravými a kreativnímy úkoly a přitom se dozvědět také něco nového o světě kolem sebe. Dozví se vše, co je třeba v jejich věku znát.


V každém čísle časopisu najdou děti společně s rodiči spoustu tvořivých úkolů zaměřených na rozvoj paměťových i řečových dovedností.Jak objednat předplatné časopisu Šikulka?


Pokud vás už nebaví každý měsíc myslet na to, kdy vyjde další číslo časopisu Šikulka a shánět ho v místnáí trafice, předplaťte si ho. Každé číslo vám doručí vydavatel přímo do vaší schránky.


Objednat předplatné časopisu ŠikulkaŠikulka je kamarád s Nártounem Olinem


Ano, je tomu tak. Nově od listopadového čísla 2019 je i Nártoun Olin součástí časopisu Šikulka. Minimálně na jedné stránce časopisu se tak můžete každý měsíc pravidelně potkávat s Nártounem Olinem u tvořivých úkolů z naší zvířecí říše, které jsme pro vás nachystali.


Tvoření s Nártounem Olinem můžete najít už v těchto číslech:

03-2020 - Videonávod: Tvoříme s Nártounem Olinem, Časopis Šikulka, jaro a bobr Pepa

02-2020 - Videonávod: Tvoříme s Nártounem Olinem, Časopis Šikulka a Žirafák

01-2020 - Videonávod: Tvoříme s Nártounem Olinem, Časopis Šikulka a záložka do knihy

12-2019 - Videonávod: Tvoříme s Nártounem Olinem, Časopis Šikulka a veselý Ježíšek

11/2019 - Videonávod: Tvoříme s Nártounem Olinem, Časopis Šikulka a ježeček RobinMějte se krásně. Děkujeme, milujeme.


Váš Nártoun Olin, Radek a Patrik


#nartounolin #šikulka #časopis